Self beer counter was good service. Staff was nice and friendly.
M
1 泊の家族旅行
8/10
宿泊されたお客様
2 泊旅行
10/10
部屋が広くて、旧市街へのアクセスもよい!
宿泊されたお客様
2 泊旅行
10/10
Inget att tillägga
Guy-Erik
1 泊旅行
6/10
Perhehuone on todella pieni. Siinä mahtuu juuri ja juuri liikkumaan.Siisteys ihan ok. Kylpyhuone vähän kulahtanut. Matkalaukuille ei kunnollista tilaa.
Muista varata aamupala etukäteen, ei kuulu huoneen hintaan ja hotellilla siitä maksutetaan enemmän.
Tuija
2 泊の友人との旅行
6/10
Nina
1 泊の家族旅行
6/10
Teresa
2 泊旅行
10/10
André
2 泊旅行
6/10
Perus pelkistetty hotelli, kallis verrattuna hotellin tasoon. Erittäin lähellä satamaa
宿泊されたお客様
1 泊の友人との旅行
8/10
Loistava
jouni
1 泊の家族旅行
6/10
Anni
1 泊旅行
10/10
Hyvä, helppo yhden yön stoppi. Sijainti loistava.
Esa
2 泊旅行
6/10
Hotellin sijainti oli kätevä ja siitä oli helppo liikkua eri suuntiin. Huoneessa oli siivottu todella huonosti suihkun ja hanojen ollessa törkyiset. Myös lattialta löytyi edellisten vieraiden ruokia. Vedenpaine huoneessa oli aivan todella surkea. Aamiainen muistutti lähinnä pienen huoltoaseman aamupalaa.
Maisa
1 泊の友人との旅行
6/10
Behövde en natt inför nästa
Conny
1 泊の友人との旅行
6/10
Tallinn was good, hotel pretty run down. Shower door broken. Very poor paint job in the rooms. No aircon, massive contraction site outside the window.
Jesper
2 泊の出張
2/10
Jarkko
2 泊旅行
6/10
Kukaan ei kertonut, että hotelliin pitää yöllä kulkea toisen hotellin kautta. Tieto tuli yöllä ohikulkijalta. Aamupalan leikkeleet ja juustot todella vähäiset. Mutta sänky oli hyvä.
Eija
1 泊旅行
8/10
Huone muuten hyvä mutta liian pieni lapsiperheelle noja tuoli liikaa kun vaunut ja vauvansänky vie tilaa todella paljon