Sehr freundlich Personal, Skibus-Anbindung an Skigebiet,
宿泊されたお客様
6 泊旅行
Expedia を利用した宿泊者限定の口コミ
8/10 (とても良い)
2019 年 2 月 15 日
Dirk
Dirk、2 泊の家族旅行
Hotels.com を利用した宿泊者限定の口コミ
6/10 (良い)
2018 年 8 月 21 日
Sehr gute Gebirge-Sicht !
Sehr nette Personal. Wundetschöne Gebirge überall! Rezeption nicht regelmäßig besetzt. Türschloss des Zimmers war in schlechten Zustand und sollte geschmiert werden. Nach der unseren Forderungen wurde leide nichts gemacht.
Roman
Roman、4 泊旅行
Expedia を利用した宿泊者限定の口コミ
8/10 (とても良い)
2018 年 7 月 29 日
Fantastisk hyggeligt med gode muligheder
Team-Eschbacher tager godt imod jer, og når i bor på hotellet har i jeres eget "stambord" i restauranten.
Området byder på masser af muligheder lige uden for døren,
Lokalbanen kan bringe dig til Zell-am-see så du ikke skal kæmpe med parkeringspladser i byen. Og i den anden retning på lokalbanen ligger Europas største vandfald i Krimml, dette kan selvfølgelig også tages i bilen (et must)
Gå og løbeture i næsten vandret plan lige uden for døren, men hvis du er til højdemeter så kan du bare stikke ud på en af de mange stier som starter fra byens kirke.
Tilbage på hotellet er det bare om at nyde aftensmaden og en tur i baren og finde roen ovenpå alle de fantastiske indtryk.
Lars
Lars、5 泊の恋人との旅行
Hotels.com を利用した宿泊者限定の口コミ
10/10 (最高に素晴らしい)
2018 年 1 月 8 日
Frederik
Frederik、5 泊の恋人との旅行
Hotels.com を利用した宿泊者限定の口コミ
10/10 (最高に素晴らしい)
2017 年 7 月 25 日
Et dejlig lille gasthaus med meget god stemning, stort interesse fra værtsparret, de havde mange gode forslag til oplevelser. Venlig og imødekommende lokalbefolkning i en hyggelig og by. Der er mange gode vandreture i forskellige sværhedsgrader, hvor man virkeligt får set de lokale omgivelser. Stor anbefaling gives, vi har haft en pragtfuld sommerferie.
Karin
Karin、7 泊の恋人との旅行
Hotels.com を利用した宿泊者限定の口コミ
8/10 (とても良い)
2017 年 3 月 28 日
宿泊されたお客様
Hotels.com を利用した宿泊者限定の口コミ
8/10 (とても良い)
2015 年 8 月 5 日
ممتاز
إقامة رائعة فقط لاتوجدثلاجة ولا مكيف هواء ويقع الفندق أمام البحيره ممايجعل هناك مناظر للتعريف من الذين يسبحون في البحيره