Gammelt og slitt hotell, dårlig seng og at det ikke var toalett og dusj på rommet trekker ned veldig. Det gikk heller ikke å låse døren på fellesbadet. Og veldig lytt mellom rommene
Mons Ingar
1 泊旅行
8/10
Hyggelig personal, fantastisk beliggenhet og veldig god frokost.
Charlotte
1 泊の友人との旅行
6/10
Anders
1 泊旅行
10/10
Hotellet er et gammelt ærverdig bygg som ligger sentralt i Rosendal. Gode senger men wc og dusj er på gangen, det er veldig lytt mellom rommene og spesielt ovenfra. Koselige mindre rom men fortsatt god plass.
Bjørn
1 泊旅行
6/10
Leif-Kristian
2 泊旅行
6/10
Skittent , klamt rom.
Rune
2 泊の家族旅行
6/10
Benny
1 泊旅行
6/10
Sentralt, men lite isolasjon mellom rommene. Felles bad og toalett fungerte bra og hadde god standard
宿泊されたお客様
1 泊旅行
4/10
Basic room without toilet. The sink was leaking. The lock for the common toilet/bathroom did not work. High price of 1700 NOK, and this was not a hotel standard.
宿泊されたお客様
1 泊旅行
2/10
John Inge
3 泊の出張
6/10
Arild
1 泊旅行
6/10
Rune
1 泊旅行
10/10
宿泊されたお客様
2 泊旅行
6/10
Veldig slitt, gammelt. Ikke vann på rommet, hverken kaldt eller varmt. Ikke bad på rommet, men felles dusj
Rune
2 泊旅行
10/10
Vidar
1 泊旅行
10/10
God mat og veldig hyggelig betjening Hotell med særpreg
Ingun
2 泊旅行
8/10
Mange hjemmelagde produkter til frokost. Det settes pris på
Bad på gangen, som trekker ned.
Roy
1 泊旅行
6/10
Caroline Jonstang
2 泊旅行
8/10
Veldig god frokost, men selvsagt ett minus med felles wc og dusj.
Tone Sæterdal
1 泊旅行
6/10
Veldig bra
Bent arild
1 泊旅行
8/10
Anita
1 泊旅行
6/10
Gammelt og slitt bygg som trenger en oppgradering.
Geir Kåre
1 泊旅行
8/10
Vi fikk tildelt et kvistværelse hvor det nesten ikke var mulig å reise seg fra den ene siden av sengen uten å skalle hodet i himlingen. Enhet for overrisling av vann ved branntilløp var svært uheldig plassert, lett å stange opp i. Ingen såpe i dusjen. Ingen lenestoler. Den åpne toalettløsningen falt ikke i vår smak. Romstandarden stod ikke i forhold til prisen.